• Park Etnograficzny w Niechorzu
  • Muzeum Rybołówstwa Morskiego
  • Święto Śledzia Bałtyckiego

Wnętrze Koźlaka - 19 stycznia 2019 r.

Ocena użytkowników:  / 0


Od ostatniej wykonanej galerii zdjęciowej na placu budowy pojawiło się wiele zmian. Wiatrak obudowano sukienką do samej ziemi, zamontowano konstrukcje śmigieł wiatraka, wykonano okienka w ścianach bocznych, wykonano schody prowadzące do wnętrza.

Czytaj dalej

Święto Śledzia po raz 17-ty - dzień drugi

Ocena użytkowników:  / 0

Kolejnego dnia tj. 8 lipca od godziny 15:00 rozpoczął się drugi dzień Święta Śledzia. Podobnie jak dnia pierwszego plac przed latarnią tętnił życiem. Namiot centralny szybko zapełnił się turystami, a ze sceny rozlegał się głos kolejnego konferansjera p. Roberta Bochenka, który zapowiadał kolejne części programu. Na scenie podobnie jak dnia pierwszego wystąpił także p. Jerzy Porębski – znany podróżnik i autor szant.

Czytaj dalej

Zaproszenie na Święto Śledzia 2018 - oficjalny plakat i ulotka

Ocena użytkowników:  / 1

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu oficjalny plakat i ulotkę na XVII Święto Śledzia Bałtyckiego w Niechorzu, które odbędzie się 7 i 8 lipca 2018 roku na placu przed Latarnią Morską w Niechorzu. Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów i mieszkańców. Zarząd Stowarzyszenia Miłośników Tradycji Rybołówstwa Bałtyckiego.

Czytaj dalej

Dwudniowe Święto Śledzia - 7,8 lipca 2018 r

Ocena użytkowników:  / 1

7 i 8 lipca 2018 r. u podnóża Latarni morskiej w Niechorzu odbędzie się trwające dwa dni Święto Śledzia z mnóstwem atrakcji dla wszystkich turystów i mieszkańców. Tego rocznymi gwiazdami i atrakcjami będą min.:

Czytaj dalej

Zapraszamy na XV Święto Śledzia Bałtyckiego

Ocena użytkowników:  / 0

Serdecznie zapraszamy na XV Święto Śledzia Bałtyckiego, które odbędzie się 2 lipca 2016 r. przy Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu Aleja Bursztynowa 28. Rozpoczęcie o godzinie 13:00. Program znajduje się na poniższym plakacie.

Czytaj dalej

Walne zebranie Stowarzyszenia Miłośników Tradycji Rybołówstwa Bałtyckiego

Ocena użytkowników:  / 0

W piątek 19 lutego odbyło się walne zebranie Stowarzyszenia Miłośników Tradycji Rybołówstwa Bałtyckiego w Niechorzu. Celem zebrania było złożenie wymaganych sprawozdań wybór władz stowarzyszenia. Zgromadzonych gości przywitał Prezes stowarzyszenia Pan Henryk Gmyrek, następnie powierzono prowadzenie zebrania Panu Szymonowi Jędrzejowskiemu. Po stwierdzeniu wymaganego kworum, wybrano komisję skrutacyjną do nadzorowania wyborów nowego zarządu oraz komisji rewizyjnej.

Czytaj dalej

Święto Śledzia 2010 - dokument Robert Dajczak / Przemysław Łonyszyn